Track Bus 73 Live

Inbound: Harvard via Mt. Auburn Outbound: Waverly via Mt. Auburn
Church St @ Lexington St
6:50a 7:15a 7:40a 8:00a 8:20a 8:40a
Trapelo Rd @ Church St
6:50a 7:15a 7:40a 8:00a 8:20a 8:41a
Trapelo Rd @ Sycamore St
6:51a 7:16a 7:41a 8:01a 8:21a 8:41a
Trapelo Rd @ Beech St
6:51a 7:16a 7:41a 8:01a 8:21a 8:42a
Trapelo Rd @ Walnut St
6:52a 7:17a 7:42a 8:02a 8:22a 8:42a
Trapelo Rd @ Bartlett Ave
6:52a 7:17a 7:42a 8:02a 8:22a 8:43a
Trapelo Rd @ Williston Rd - Cushing Square
6:53a 7:18a 7:43a 8:03a 8:23a 8:44a
36 Trapelo Rd
6:54a 7:19a 7:44a 8:04a 8:24a 8:44a
Trapelo Rd @ Belmont St - Benton Square
6:54a 7:19a 7:44a 8:04a 8:24a 8:45a
Belmont St opp Payson St
6:55a 7:20a 7:45a 8:05a 8:25a 8:46a
Belmont St @ Langdon Ave
6:55a 7:20a 7:45a 8:05a 8:25a 8:47a
Belmont St @ Woodleigh Rd
6:55a 7:20a 7:45a 8:05a 8:25a 8:47a
Belmont St @ Prentiss St
6:56a 7:21a 7:46a 8:06a 8:26a 8:48a
Belmont St @ St. Mary's St
6:56a 7:21a 7:46a 8:06a 8:26a 8:49a
Mt Auburn St opp Homer Ave
6:57a 7:22a 7:47a 8:07a 8:27a 8:50a
Mt Auburn St @ Aberdeen Ave
6:58a 7:23a 7:48a 8:08a 8:28a 8:51a
Mt Auburn St opp Brattle St
6:58a 7:23a 7:48a 8:08a 8:28a 8:51a
Mt Auburn St @ Coolidge Ave
6:59a 7:24a 7:49a 8:09a 8:29a 8:52a
Mt Auburn St opp Traill St
7:00a 7:25a 7:50a 8:10a 8:30a 8:53a
Mt Auburn St @ Mt Auburn Hospital
7:01a 7:26a 7:51a 8:11a 8:31a 8:54a
Mt Auburn St opp Sparks St
7:01a 7:26a 7:51a 8:11a 8:31a 8:54a
Mt Auburn St @ Brewer St
7:03a 7:28a 7:53a 8:13a 8:33a 8:56a
Mt Auburn St @ University Rd
7:03a 7:28a 7:53a 8:13a 8:33a 8:56a
Harvard
7:06a 7:31a 7:56a 8:16a 8:36a 8:59a
Harvard
6:26a 6:51a 7:14a 7:34a 7:54a 8:14a
Mt Auburn St @ Story St
6:29a 6:54a 7:17a 7:37a 7:57a 8:17a
Mt Auburn St @ Ash St
6:29a 6:54a 7:17a 7:37a 7:57a 8:17a
Mt Auburn St @ Sparks St
6:30a 6:55a 7:18a 7:38a 7:58a 8:18a
Mt Auburn St @ Longfellow Rd
6:30a 6:55a 7:18a 7:38a 7:58a 8:18a
Mt Auburn St @ Traill St
6:31a 6:56a 7:19a 7:39a 7:59a 8:19a
Mt Auburn St opp Coolidge Ave
6:31a 6:56a 7:19a 7:39a 7:59a 8:19a
Mt Auburn St @ Brattle St
6:32a 6:57a 7:20a 7:40a 8:00a 8:20a
Mt Auburn St @ Aberdeen Ave
6:32a 6:57a 7:20a 7:40a 8:00a 8:20a
Mt Auburn St @ Homer Ave
6:33a 6:58a 7:21a 7:41a 8:01a 8:21a
Belmont St @ Cushing St
6:34a 6:59a 7:22a 7:42a 8:02a 8:22a
Belmont St @ Sullivan Rd
6:34a 6:59a 7:22a 7:42a 8:02a 8:22a
Belmont St @ Marlboro St
6:35a 7:00a 7:23a 7:43a 8:03a 8:23a
Belmont St @ Falmouth St
6:35a 7:00a 7:23a 7:43a 8:03a 8:23a
Belmont St @ School St
6:36a 7:01a 7:24a 7:44a 8:04a 8:24a
Belmont St @ Payson Rd
6:36a 7:01a 7:24a 7:44a 8:04a 8:24a
Belmont St @ Oakley Rd
6:37a 7:02a 7:25a 7:45a 8:05a 8:25a
Trapelo Rd @ Willow St
6:38a 7:03a 7:26a 7:46a 8:06a 8:26a
Trapelo Rd opp Williston Rd - Cushing Square
6:38a 7:03a 7:26a 7:46a 8:06a 8:26a
Trapelo Rd opp Poplar St
6:39a 7:04a 7:27a 7:47a 8:07a 8:27a
Trapelo Rd @ Slade St
6:39a 7:04a 7:27a 7:47a 8:07a 8:27a
Trapelo Rd opp Walnut St
6:40a 7:05a 7:28a 7:48a 8:08a 8:28a
Trapelo Rd @ Beech St
6:40a 7:05a 7:28a 7:48a 8:08a 8:28a
Trapelo Rd @ Waverley St
6:41a 7:06a 7:29a 7:49a 8:09a 8:29a
Church St @ Lexington St
6:41a 7:06a 7:29a 7:49a 8:09a 8:29a